Vip Vize Hizmeti - Koçak Vize

Vip Vize Hizmeti

Merhabalar! Vip Vize Hizmeti sayfamıza Hoş geldiniz.

Başvurunuzu sırasında daha rahat bir ortam ve özel bir hizmet istiyorsanız, VIP Vize hizmetinden yararlanabilirsiniz. Vip Vize hizmetinden yararlanmak için bizim ile iletişime geçiniz

Avrupa ülkelerine vize başvurusu yapmak uzun ve yorucu bir süreç

Her yıl milyonlarca Türk tatil veya iş için yurtdışına çıkıyor. En çok tercih edilen yönleri ise Avrupa Birliği (AB/Schengen) ülkeleri oluşturuyor. Hal böyle olunca, Türk vatandaşlarının vize çilesi hiç bitmiyor. 

Vip Vize Hizmeti

soforlu-arac-kiralama

Özellikle çok yoğun çalışan ve seyahat eden iş adamları ve çalışanlar için hazırladığımız VIP Vize Hizmeti, vize başvuru sürecinizi en hızlı ve zahmetsiz yürütebileceğiniz bir hizmettir.

Vip Vize Hizmeti içerisinde, evraklarınızın olduğunuz yerden alınmasından, pasaportunuzun eline teslimine kadar tüm işlemler tarafımızdan gerçekleştirilir.

Vip paketi satın alan müşterilerimiz, müşteri temsilcimiz tarafından hemen aranarak, süreç hakkında bilgilendirilecektir. Gerekli olan evraklar adresinizden kuryemiz tarafından alınarak, kontrolleri gerçekleştirilecek ve en kısa süre içersinde vize başvurunuzun sonuçlandırılması sağlanacaktır.

VIP vize satın alındığında vize verilmesi garanti değildir, son karar konsolosluk tarafından verilmektedir.

Özel Kurye Hizmeti

Vize başvuru sürecinin en uzun süren kısmı, evrakların hazırlandıktan sonra ofisimize ulaşmasıdır. Kurye hizmeti ile adresinizden alınacak evraklar vize başvuru sürecinizi hızlandıracak, en erken tarihte vizenizin sonuçlanmasına yardımcı olacaktır.

Özel Müşteri Temsilcisi

Vip vize  hizmetini tercih eden müşterilerimiz, süreç boyunca kendisine hizmet verecek özel bir müşteri temsilcisine sahip olur. Her aşamada sadece tek bir temsilci ile görüşerek vize sürecini çok daha hızlı yürütebileceğiniz bu hizmette, temsilcinize direkt bağlanarak zaman kaybetmeyeceksiniz.

Özel Transfer Hizmeti

Ankara’da Elçiliklerde, Konsolosluklar’da yada  Vize Başvuru Merkezlerinde vize işlemleri işiniz mi var? Başka şehirden mi geliyorsunuz? Sizleri karşılayacak elçiliklere yada vize başvuru merkezlerine götürecek kimse mi yok? Bu tür sorunları dert etmeyiniz Koçak Vize (Koçak Tur) güvencesi ile sizleri karşılıyoruz. İstediğiniz yere götürüyoruz. İstediğiniz yere bırakıyoruz.

Ankara dışında başka şehirde mi yaşıyorsunuz? Vize işlemleri için veya başka bir şey için gelmeniz mi gerekiyor? Dert edinmeyiniz Sizleri vip araçlarımız ile gelip sizi adresinizden alıp vize işlemlerinizi yapıp geri bırakıyoruz.

Sizler transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Otogar, Havaalanı, Tren garı veya bulunduğunuz konumdan alıp elçilikte işlerinizi halledip tekrar aynı konuma geri getiriyoruz.

Ankara’da nereye nasıl gideceğim, ne kadara gideceğim derdine artık sonra verin. 7/24 Ankara transfer hizmeti Ankara’nın hemen hemen her yerine 7/24 transfer hizmeti veren firmamız sizleri güvenli ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere kadar ulaştırmaktadır.

Transfer (Kiralama) Hizmetleri

Vip Vize Hizmet Ücreti

VIP Vize hizmetimizden yararlanmak isteyen başvuru sahiplerinin, Vize ücreti ve Elçilik ve Vize Başvuru Merkezleri hizmet bedeline ek olarak VIP hizmet bedeli ödemeleri gerekmektedir.

Cibuti Büyükelçiliği Cibuti Konsolosluğu

Profesyonel destek alan rahat

95 lira ödeyip profesyonel hizmet alanların işlemleri biraz daha hızlı ilerliyor. Uzman kişi yerinize randevu alıyor. Evrak hazırlamada destek veriyor, sizi kapıda karşılayıp tüm işlemlerde yanınızda oluyor.

Vip Vize Hizmetinden Yararlanın Keyfi Yerinde

Maddi durumu iyi olanlar ya da üst düzey yöneticiler için sıkıntılı vize başvuru sürecini hafifletmenin de yolları var. Evrakları konsolosluğa ulaştırmak için uzun ve yorucu kuyruklara girmeden size çay ikram edilirken işlemlerinizi tamamlamanız da mümkün.

VIP vize hizmetini genellikle üst düzey şirket yöneticileri ve işadamları tercih ediyor. Normal vize takibi ücretine ilave ücret vererek bu hizmeti satın alanların vize almaları garanti değil. Vize için son kararı yine konsolosluk veriyor. Ama VIP başvuru yapanlar tüm kuyruklardan bir anda sıyrılıp çay kahve ikramı eşliğinde evraklarını görevliye teslim edebiliyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Vize başvuruları deneyim ve tecrübe gerektiren detaylı bir süreçtir. Koçak Vize ailesi olarak yolcularımızı dinlemekte, kişiye özel çözümler üretip en doğru evraklar ile doğru başvuruyu yapmaktayız.

Yolcularımızı temsil ettiğimizin bilincinde ve sorumluluğundayız.

Profesyonel yaklaşım, saygı ve güleryüz.

Kalite ve başarı, yolcu memnuniyeti.

Sorular ve Cevaplar (SSS)

VIP Vize Uygulaması Hangi Ülkeler için Bulunur?

VIP vize uygulaması bulunan ülkeler aşağıda listelenmiştir.

 • Almanya VIP vize işlemleri
 • Macaristan VIP vize işlemleri
 • Fransa VIP vize işlemleri
 • Yunanistan VIP vize işlemleri
 • Bulgaristan VIP vize işlemleri
 • Hollanda VIP vize işlemleri
 • İngiltere VIP vize işlemleri

VIP Vize Uygulaması Hangi Vize Başvuru Merkezlerinde Bulunur?

VIP vize uygulaması hangi vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapılabileceği aşağıda listelenmiştir.

 • iDATA VIP vize uygulaması
 • VFS global VIP vize uygulaması
 • TLS Contact VIP vize uygulaması
 • Kosmos Vize VIP vize uygulaması
 • Vizem.net VIP vize uygulaması

VIP Vize Kaç Günde Çıkar?

VIP vize başvurusu, başvurunun onay süresini değiştirmemektedir. VIP vize başvuru onay süresi, ilgili ülkenin Türkiye’deki Konsolosluklarının ve Büyükelçiliklerinin yoğunluğuna göre değişmektedir.

Vize işlem süresi ile ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.

Vize İşlem Süresi

Vip Vize Hizmeti sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Rate this post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir