Transfer (Kiralama) Hizmetleri - Koçak Vize

Transfer (Kiralama) Hizmetleri

Merhabalar! Transfer (Kiralama) Hizmetleri sayfamıza Hoş geldiniz.

TELEFON: 0545 571 7 571   E-mail: info@kocakvize.com

Transfer (Kiralama) Hizmetleri

soforlu-arac-kiralama

Koçak Vize olarak firmamız sizlere transfer yada araç kiralama hizmetleri sunmaktadır.

  • Transfer Hizmetleri
  • Kiralama Hizmetleri

Ankara’da Elçiliklerde, Konsolosluklar’da yada  Vize Başvuru Merkezlerinde vize işlemleri işiniz mi var? Başka şehirden mi geliyorsunuz? Sizleri karşılayacak elçiliklere yada vize başvuru merkezlerine götürecek kimse mi yok? Bu tür sorunları dert etmeyiniz Koçak Vize (Koçak Tur) güvencesi ile sizleri karşılıyoruz. İstediğiniz yere götürüyoruz. İstediğiniz yere bırakıyoruz.

Ankara dışında başka şehirde mi yaşıyorsunuz? Vize işlemleri için veya başka bir şey için gelmeniz mi gerekiyor? Dert edinmeyiniz Sizleri vip araçlarımız ile gelip sizi adresinizden alıp vize işlemlerinizi yapıp geri bırakıyoruz.

Vip Hizmet; Vip Vize İşlemleri

Ankara dışında başka şehirde mi yaşıyorsunuz? Dert edinmeyiniz Sizleri vip araçlarımız ile gelip sizi adresinizden alıp vize işlemlerinizi yapıp geri bırakıyoruz.

Sizler transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Otogar, Havaalanı, Tren garı veya bulunduğunuz konumdan alıp elçilikte işlerinizi halledip tekrar aynı konuma geri getiriyoruz.

Ankara’da nereye nasıl gideceğim, ne kadara gideceğim derdine artık sonra verin. 7/24 Ankara transfer hizmeti Ankara’nın hemen hemen her yerine 7/24 transfer hizmeti veren firmamız sizleri güvenli ve konforlu bir şekilde gideceğiniz yere kadar ulaştırmaktadır.

Ankara Esenboğa Havaalanı, AŞTİ (Otogar) başta olmak üzere Ankara’nın da hemen her noktasından da sizleri gideceğiniz yere kadar hızlı, konforlu ve güvenilir bir şekilde ulaştıran 724 ankara transfer, her bütçeye göre araç ve fiyat seçenekleri ile birlikte sizlerinde her zaman memnun kalmanızı hedeflemektedir.

Koçak Tur (Koçak Vize) olarak VIP Transfer firması olarak Ankara ve Şehir dışı şoförlü özel karşılama ve transfer hizmeti vermekteyiz. Dakik hizmet anlayışımız ile tam istediğiniz zamanda ulaşımınızı kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

Ayrıca Koçak Tur (Koçak Vize) sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz;

Rate this post

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir